משרד מכירות ארצי 1700-70-35-35

סי סטאר - מגדלי יוקרה הנבנים בשכונת עיר ימים בנתניה, אחת משכונות המגורים הטובות והנחשקות בישראל. הפרויקט נבנה בסטנדרט בניה בינלאומי, עם תכנון דירות מרשים וקפדני, מפרטי פרימיום ונוף מרהיב הצופה לחוף ימה הקסום של עיר ימים. יופיים ועיצובם המיוחד של הבניינים בפרויקט, המשלב שיש יחד עם קירות מסך וחלונות גדולים, הלובי המפואר והמתחם הגדול (כ-11 דונם) והמושקע, תוכננו בהשראתם של מתחמי המגורים היוקרתיים הנבנים לחוף ימה של מיאמי. אין ספק כי פרויקט סי סטאר יהפוך לאחד ממתחמי המגורים היפים בישראל. בפרויקט דירות 5 חדרים עם מרפסות, פנטהאוזים 5 ו-6 חדרים ולופטים מדהימים עם בריכה פרטית על הגג. אתם מוזמנים להצטרף להיות חלק ממשפחת הכוכבים החדשה של עיר ימים נתניה ולהנות מאיכות חיים שלא הכרתם.

תכניות דירה

דירת 5 חדרים - דגם A

דירת 5 חדרים - דגם B

פנטהאוז 5 חדרים - דגם C

פנטהאוז 5 חדרים - דגם D

פנטהאוז 5 חדרים - דגם E

פנטהאוז 5 חדרים - דגם F

לופט-פנטהאוז 5 חדרים - דגם G

מפרט טכני


 

וידאו

שם מלא: *

טלפון: *

דואר אלקטרוני:

ONE באר שבע

1

ARNONA PLACE - ארנונה, ירושלים

הרמוניה של איכות חיים, עיצוב וקידמה בירושלים. פרויקט המגורים ארנונה פלייס הוא השילוב המושלם בין מיקום, איכות ויוקרה. בלב האורבני של ירושלים, בשכונת ארנונה, בנקודה מרכזית וייחודית, נבנה בימים אלו פרויקט מגורים אלגנטי ומפואר המציע דירות מתוכננות בקפידה.

SKY - שדרות רגר, באר שבע

רוצים להיות במקום בו הכל קרוב? עכשיו יש לכם את החופש לחיות כמו שתמיד רציתם! הפרויקט נבנה בלב האזור התרבותי של העיר באר שבע, הכולל את משכן אומנויות הבמה החדש, את תיאטרון באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון, מכללת סמי שמעון, בתי קפה תוססים ותרבות בילוי ופנאי.

GRAND רמות, באר שבע

1